fbpx

Hakkımızda

  1. Başlangıç
  2. chevron_right
  3. Hakkımızda
2012

İlginç Projeler

Sadece internet siteleri yapmadık, çok değişik projelerle güzel tecrübeler kazandık. Okullar, Köyler, Belediye Başkan Adayları, Öğrenci Kulüpleri, Restorantlar, Cafeler, İnşaat Firmaları, Mühendislik Firmaları, Avukatlar, Sanayi Firmaları, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerle çalıştık. Teknoloji ve Danışmanlık hizmetleri sağladık.

Yaratıcı İşler

Üniversite Öğrenci Kulüpleri ile birlikte etkinlikler düzenledik, afişler tasarladık, billboard reklamları yaptık. Dijital ve yerel tanıtımlar ile salonları tıklım tıklım doldurduk. Sosyal medya hesapları kontrollerini sağladık, geliştirdik. Bir çok alanda faydalı olacak web ve mobil uygulamalar ürettik, kullandık, kullandırdık.

2013

Kobilere Dijital Destek

Bugüne kadar 50’den fazla küçük ve orta ölçekli işletmelere internet sitelerini oluşturarak dijital dünyada danışmanlık hizmetleri verdik. İnternetle hiç ilgisi olmayan firmalara neler yapabileceğimizi anlattık, uyguladık ve başarılı olduk. Zincirleri kırdık. İleriye yönelik adımlar attık ve hepsi mutlu müşterilerimiz oldu.

Basit soruların cevabı olduk: “Peki Google’da üst sıralara çıkabilecek miyim, müşterim direk beni bulabilecek mi gibi soruların yanıtlarını uygulayarak verdik. Dijital dünyanın sunduğu olanaklarla, firma profillerine en uygun olacak şekilde çözümler ürettik.

2015

Fısıltı Gazetesi

Referanslarımızla ilerledik, kulaktan kulağa yayıldık. Kendimiz için tek bir reklam bile yapmadık. Ama çevremiz bizi arkadaşlarına tavsiye etti. Tavsiyeler bizi hep bir yeni maceraların, yeni projelerin içinde olmamızı sağladı. Hepsini başarıyla tamamladık. 2015 bizim için Google yılı oldu, SEO ve Adwords kanallarında liderlik yaptık.

2016

Dijitaldeki Yeriniz

Dijitalin tüm kapılarını müşterilerimiz için açtık. Onlara sadece yol göstermedik, beraber ilerledik. Her geçen gün değişen ve gelişerek ilerleyen çağda yenilikleri takip ederek hep yanlarında olduk. Yeni şeyler keşfederek, deneyerek yol açtık.

Bizim İçin Önemli

Markamızla aramızda güçlü bir bağ var ve biz Woshion’a aşığız. Kendi markalarını yaratan, hayaller kuran, sürekli onu düşünen tüm firmaları, girişimleri, kişileri desteklemeye hazırız. Çünkü bu duyguları en iyi biz biliriz!

2017

Size Değer

2017 Woshion Yılı. Kurumsal kimliğimizle, tüm hizmetlerimizi artık profesyonel ve şirket kültürüyle sağlıyoruz.

0+
Kampanya Yönetimi
0
Reklam Çalışması
0+
Milyon Reklam Gösterimi
0+
Milyon TL Reklam Harcaması

Referanslarımız

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

Menü